Jak wysłać mailem statystyki ruchu na stronie (Google Analytics)

What The Heck Is Bad Together With The Contemporary Democracy?
20 czerwca 2016
E-business: Its Progress and Long term future Views
5 lipca 2016

Statystyki dotyczące liczby użytkowników odwiedzających Twoją stronę są dla reklamodawcy ważny parametrem Twojej oferty.

Aby wielkość ruchu na Twojej stronie została oznaczona w Influ.pl jako zweryfikowana, powinieneś przesłać do nas bezpośrednio ze swojego panelu Google Analytics statystyki strony za co najmniej 30 ostatnich dni. Aby to zrobić:

Zaloguj się na stronie https://www.google.com/analytics/ i wybierz statystyki, którą dodajesz do Influ:

krok1

Następnie wybierz opcję „Wyślij e-mailem”:

krok2

I wypełnij formularz zgodnie z poniższą instrukcją:

krok3 (1)

  1. Maila wyślij na adres: kontakt@influ.pl
  2. W tytule wiadomości koniecznie podaj domenę: „Statystyki strony twojadomena.pl”
  3. Wybierz format pliku PDF
  4. Ustaw częstotliwość jako „Jednorazowo”. Jeżeli w przyszłości będziesz chciał zaktualizować statystyki – po prostu wykonaj powyższą procedurę ponownie.

Co jeśli nie mam zainstalowanej usługi Google Analytics?

Zastanów się, nad jej szybkim wdrożeniem. Instalacja jest zwykle bardzo prosta, a sama usługa w pełni darmowa. Są to jednocześnie statystyki, które oferuję wszystkie niezbędne opcje dla zdecydowanej większości stron.

Jeżeli korzystasz z innego systemu statystyk, również możesz dokonać weryfikacji, o ile możliwe jest bezpośrednie przekazanie danych z usługi do nas. Z uwagi na częste próby nadużyć nie respektujemy innych form weryfikacji wielkości ruchu (np. zrzuty ekranu). Jeżeli nie możesz dostarczyć danych we wspomnianej formie nadal możesz oczywiście zgłosić swoją stronę do Influ – po prostu wpisz ręcznie deklarowaną ilość UU (unikalnych użytkowników) za ostatnich 30 dni.